PORTAL ZA RAZMJENU UDŽBENIKA

Od dana, 18. kolovoza 2009. svim učenicima osnovnih i srednjih škola te njihovim roditeljima dostupan je portal za razmjenu udžbenika. Riječ je o prvoj hrvatskoj online burzi udžbenika razvijenoj na inicijativu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta u suradnji s Krvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNet.

Ovaj portal omogućava komunikaciju između učenika koji žele ponuditi svoje korištene udžbenike i učenika kojima ti udžbenici trebaju. Na taj je način učenicima i njihovim roditeljima omogućena jednosatvna nabavka školskih knjiga i sve potrebne opreme uz značajnu uštedu.

Pristup portalu moguć je putem web adrese http://burza.skole.hr

Ukoliko učenici ili roditelji budu imali dodatnih pitanja vezanih uz online burzu udžbenika molimo da nam se obrate putem maila helpdesk@carnet.hr

Ljerka Culina

objavio: Darjan Vlahov   datum: 20. 8. 2009.