Dodjela nagrada najuspješnijim sportašima SMŽ u 2019.

Šsd Gimnazijalac osvojilo je 1. mjesto u ukupnom poretku među srednjim školama, kao i odbojkaške lige za djevojke i mladiće! U ime svih nas divno se zahvalila učenica 4.D razreda Eva Kovačević. Evin govor prenosimo u cijelosti:"Na početku bih se htjela zahvaliti u ime školskog sportskog društva "Gimnazijalac" na pozivu na večerašnju svečanost. Uz to što smo i ove godine proglašeni najboljim sportskim društvom srednjih škola, ovo je ujedno i 3. godina za redom u kojoj su se i muška i ženska ekipa izborile za prvo mjesto u odbojkaškoj ligi županije i time se plasirali na državnu završnicu u Poreču. To naravno ne bi bilo moguće bez našeg truda, borbenosti i timskog rada, ali ni bez podrške i motivacije naših profesora i voditelja, stoga njima ide posebna zahvala. Hvala profesoru Igoru Božićeviću, voditelju ženske odbojkaške ekipe i Duški Đonović, voditeljici muške odbojkaške ekipe. Posebna zahvala ide i Školskom sportskom savezu na organiziranju natjecanja i SMŽ na financiranju istih. Također bih se htjela zahvaliti i Gimnaziji Sisak, našem ravnatelju Božidaru Dujmiću, svim profesorima i razrednicima koji pravdaju izostanke. Hvala i svim roditeljima, našim kolegama iz razreda, učenicima naše škole i svima koji su nas podržavali tijekom cijelog natjecanja. Za kraj mogu samo reći da ćemo se i ove godine potruditi u što boljem svjetlu predstaviti našu županiju i ostvariti što bolji rezultat. "
Čestitamo svima.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 5. 2. 2020.