Dragi učenici i roditelji!

Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. u Hrvatskoj nema nastave u osnovnim i srednjim školama te na fakultetima.

Za sve učenike online nastava počinje u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. , prema rasporedu i smjenama koje će odrediti MZO i objaviti na mrežnim stranicama.

Nastavnici Gimnazije Sisak imaju obvezu doći u školu u ponedjeljak u 8.00 sati.

Molimo da pratite obavijesti na web stranici naše škole.

Učenici koji se još nisu pridružili svom virtualnom razredu na Yammeru neka to što prije učine.

Dodatne upute i linkove za virtualne razrede pogledajte pod opširnije.

Ravnatelj: Božidar Dujmić

Učenici koji do sada nisu nikada pristupali Office365 za škole, da bi došli do Yammera, moraju se prvo prijaviti tamo (na Office365 za škole), a tek onda mogu ići i drugim načinima. Upute za korištenje Yammera možete vidjeti u privitku.

Link na raspored : MZO

Linkovi za virtualne razrede:

1.C

3.C

1.D

3.D

1.E

3.E

2.C

4.C

2.D

4.D

2.E

4.E

Link za virtualnu zbornicu .

Priloženi dokumenti:
CARNET_Upute_Yammer.pdf (2.99 MB)

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 13. 3. 2020.