Brini o sebi-Budi dobro-Proživi Covid

U sklopu projekta, pokrenute su telefonske linije za savjetovanje mladih u 20 hrvatskih županija i gradu Zagrebu.

Ovim putem želimo priopćiti da od sad postoji i adresa elektroničke pošte mladihr@psiholoska-komora.hr na koju se mladi mogu anonimno obratiti psiholozima iz Hrvatske psihološke komore koji će odgovarati na upite i davati savjete mladima. Ovaj vid pružanja podrške mladima nastao je u suradnji s portalom za mlade Mladihr.hr (projekt Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade) i Hrvatske psihološke komore dok telefonske linije osigurava Telemach Hrvatska.

Mladi iz srednjih škola iz raznih dijelova Republike Hrvatske istaknuli su i kako imaju  potrebu za razgovorom između ostalih tema i o mentalnom zdravlju sa stručnom službom koja djeluje unutar škole. No, većina je istaknula kako bi im anonimnim putem bilo lakše potražiti pomoć stručnjaka jer na taj način izbjegavaju osude iz okoline.

U prilogu možete pogledati  brošuru u digitalnom obliku..

Priloženi dokumenti:
Brosura_-_Brini_o_sebi-Budi_dobro-Prozivi_Covid.pdf (1.76 MB)

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 15. 12. 2021.