Medijatori u OŠ 22. lipnja, Sisak

U 6. c razredu, 28.3.2011. godine održana je prezentacija o medijaciji. U radionici su medijatori Kluba medijatora Gimnazije Sisak porazgovarali s učenicima o načinima na koje riješavaju sukobe, koliko često ulaze u sukobe. Učenici su tako dobili dojam što je medijacija i kako nam ona može pomoći u svakodnevnom životu.

Što kažu učenici:

Svidjelo mi se zbog toga što smo bili iskreni i otvoreni, pričali smo, medijatori su jako brbljavi, zanimljivo je jer je to nama nešto novo, a simpatični su medijatori itd.

Svidjela mi se ova radionica zato što sam shvatila neke stvari koje nisam razumjela i mislim da ću od sad pa na dalje donositi bolje odluke. Sve mi se svidjelo na ovoj radionici i ništa ne  bih promijenila.

Bilo je O.K., svidjelo mi se što smo na početku igrali igru, nije mi se svidjela prezentacija, ne bih ništa promijenio.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 2. 4. 2011.