Osmijeh za budućnost

humanitarni je projekt pokrenut kao poticaj sadašnjim maturanticama Gimnazije Sisak i homage svim bivšim učenicama koje su ustrajne i uspješne u ostvarivanju svojih snova. S posebnim sjećanjem na bivšu učenicu Adelu Klobučar, profesorica Ines Pavlinac poželjela je darovati maturantice dizajnerskim haljinama po uzoru na višestoljetnu rimsku tradiciju našega grada s prepoznatljivim detaljima lokalne posavske nošnje. Uz pomoć sponzora MIB trgovine tkanina, trgovine EXCO i automehaničarske radionice Milunić, maturantice su dobile priliku birati između četiri modela haljina. U želji da im uljepšamo završnu svečanost srednjoškolskog obrazovanja nakon izazovnih godina školovanja s ponosom se sjećamo svih bivših učenica naše škole.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 29. 4. 2022.