U Mreži znanja o medijskoj pismenosti srednjoškolaca govori profesorica Vesna Rogulja Mart

Piše

za Qurinus portal

Kako današnjim srednjoškolcima približiti medijsku pismenost, potaknuti samostalni rad i kritičko razmišljanje?

U današnjoj emisiji Mreža znanja gošća je Vesna Rogulja Mart, profesorica hrvatskog jezika i književnosti u Gimnaziji Sisak, koja se također osvrnula i na to koliko je teško bilo raditi u uvjetima uzrokovanim pandemijom i potresom te kako su se učenici nosili s time.

Bilo je riječi i o izvannastavnim aktivnostima koje profesorica Rogulja Mart vodi, kao što su radijska družina Gimsi, a upravo se na Lidranu često mogu naći učenice i učenici i njihovi radovi pod njezinom mentorskom palicom.

Mreža znanja u utorak, 27. rujna 2022. godine od 17 sati i 30 minuta.

Snimku možete poslušati na linku:  https://m.mixcloud.com/Radio_Quirinus/mre%C5%BEa-znanja-27092022-medijska-pismenost-srednjo%C5%A1kolaca-vesna-rogulja-mart-prof/

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 4. 10. 2022.