Konačno u kazalištu

U novoj školskoj godini u rujnu mjesesu, otvorili smo i novu kazališnu sezonu posjetom Teatru Exit. Učenici trećih razreda pogledali su jednu od najuspješnijih Exitovih predstava, SHAKEspeare na EXIT. U manje od dva sata, trojica glumaca (Makovčić, Anočić, Ivanković) donijeli su na scenu više desetaka likova iz bardovih drama.

Predstava je premijerno  izvedena 18. ožujka 2006. godine i do sada je izvedena više od 400 puta. Redatelj predstave je Matko Raguž, dramaturgiju je napravila Pavlica Bajsić, scenski oblik oblikovala Ksenija Zec, a kostime osmislila Đenisa Pecotić.

Nakon odgledane predstave na satovima hrvatskog i engleskog jezika sa svojim profesoricama Ines Pavlinac, Nikolinom Mesić i Vesnom Rogulja Mart, razgovarali su o izvedbi te pisali osvrte.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 13. 10. 2022.