ŠSSG Siska - svečnost najuspješnijih sportaša 2021._2022.

Dana 10.10. 2022. u OŠ Braća Bobetko održana je svečanost za najbolje sportaše i školska sportska društva ŠSSG Siska.

Naše školsko sportsko društvo predstavljali su Tara Ivičinec, Roko Senčar i profesorica Duška Đonović.

U konkurenciji srednjih škola ŠSD Gimnazijalac uvjerljivo osvaja 1. mjesto.

Naš predstavnik u konkurenciji najuspješnijih mladića Roko Senčar također se okitio naslovom najuspješnijeg. Uz niz gradskih, županijskih natjecanja Roko ima i tri plasmana na državna prvenstva (odbojka, rukomet, košarka). Kod djevojaka naša predstavnica Tara Ivičinec inače trećeplasirana na DP u atletici u disciplini 800 m (Pula), te 5. na DP u krosu (Poreč) primat je morala prepustiti Emili Karagić učenici Ekonomske škole Sisak koja je sudjelovala na gotovo svim natjecanjima koje je savez organizirao uz plasman na DP u košarci (Poreč).

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 18. 10. 2022.