Učenici Srednje škole Viktorovac u posjeti Modernim Germanistima

Učenici Srednje škole Viktorovac, maturanti smjera farmaceutski tehničar zajedno sa svojom profesoricom njemačkog jezika Marinom Milunić posjetili su MG u ponedjeljak 6.ožujka 2023.
MG su goste upoznali sa svojim dosadašnjim aktivnostima koje su počele još 2019. godine s ciljem promoviranja njemačkog jezika i zajedno sa svojom profesoricom M.Šehović Bogdanović samo za njih organizirali  Fluchtraum iz kojeg su naši gosti Patricia, Luna i Leo izašli na vrijeme,pronašavši izlaz 6 minuta prije isteka vremena.Nakon toga smo svi zajedno  veselo i opušteno razmjenjivali iskustva vezano uz njemački jezik i Fluchtraum.
Početak je ovo suradnje između dviju škola, a nastavak kojem se veselimo slijedi uskoro. MG pozvani su u svibnju na uzvratni susret u SŠ Viktorovac gdje će im domaćini biti  ugostitelji smjer kuhar i konobar te im poslužiti obrok kojeg će sami napraviti i naravno sve "začiniti" njemačkim vokabularom.
(ostale slike pogledajte pod opširnije)

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 7. 3. 2023.