ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE

Na Županijskom natjecanju iz kemije koje je održano 3.ožujka 2023. u Tehničkoj školi Sisak sudjelovalo je šest učenika Gimnazije Sisak.

U kategoriji prvih razreda učenica Loreta Ivanić ( mentorica: prof. Snježana Meter ) zauzela je peto mjesto.

U kategoriji drugih razreda učenik Martin Dužić ( mentor: prof. Darko Petković ) zauzeo je sedmo mjesto.

U kategoriji trećih razreda učenica Gabi  Kušan ( mentorica: prof. Snježana Meter ) zauzela je drugo mjesto, a

učenica Gala  Grgurač ( mentorica: prof. Snježana Meter ) zauzela je četvrto mjesto.

U kategoriji četvrtih razreda učenica Laura Levak ( mentor: prof. Darko Petković ) zauzela je prvo mjesto, a učenica Lea Marinić ( mentor: prof. Darko Petković ) zauzela je drugo mjesto.

Svim učenicima i mentorima čestitamo na postignutim rezultatima.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 17. 3. 2023.