DAN GIMNAZIJE SISAK

Gimnazija Sisak ove godine obilježava 96 godina postojanja i prigodom Dana škole, 09. listopada 2015. godine, organiziramo prezentaciju izvannastavnih aktivnosti škole i malonogometni turnir na kojem će sudjelovati učenici sisačkih srednjih škola, te ženske ekipe Rukometnog kluba Sisak i Gimnazije Sisak.

Prilika je to da na aktivan sportski i debatni način obilježimo ovaj datum, a uz malonogometni turnir, predstavljanje Učeničke zadruge Gimsi i  debatu na tezu Hrvatska treba biti zemlja dobrodošlice za migrante, na prostoru školskog igrališta će članovi Kluba mladih Gimnazije Sisak demonstrirati pružanje prve pomoći s naglaskom na reanimaciju i sportske ozljede. Svi prisutni će dobiti priliku okušati se u ovim vještinama.

Pozivamo vas da nam se pridružite u sportskom navijanju i okušate u vještini pružanja prve pomoći. U slučaju kiše, malonogometni turnir će se održati u sportskoj dvorani Osnovne škole 22. lipnja Sisak.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 7. 10. 2015.