Čestitke našim gimnazijalcima!

Matija Luka Rafaj i Ema Šarar najbolji su sportaši SMŽ u 2015.

(Tekst preuzet sa stranica Sisak info)

Svečanost proglašenja najuspješnijih sportaša Sisačko-moslavačke županije za 2015. godinu održana je, u organizaciji Zajednice sportskih udruga i saveza SMŽ, u Hotelu Panonija u Sisku u ponedjeljak, 1. veljače 2016. godine.

Najuspješniji mali olimpijci, pobjednici 14. olimpijskog festivala dječjih vrtića županije, su iz Dječjeg vrtića Kutina, a sportske nade Ana Lončarević i Karlo Ciban (Atletski klub Moslavina Kutina), Magdalena Vidas i Karlo Bjelac (Sportski plesni klub Petrinia), Tea Ljubešić (Ženski košarkaški klub Lovrekice Petrinja), Kristijan Prečanica (Hrvački klub Petrinja), Lovro Hatvalić (Šahovsko društvo Sisak), Marko Vinković (Športsko ribolovno društvoBjelka Sunja), MatteoRažić (Rukometni klub Sisak) i Teo Planinec (Streličarski klub Sunja).

Školsko sportsko društvo Viktorovac (OŠ Viktorovac Sisak) i Školsko sportsko društvo Gimnazijalac (Gimnazija Sisak) su laureati u svojim kategorijama.

Pobjednice odbojkaške lige srednjih škola su članice ŠSD Petrinya, a pobjednici članovi ŠSD Tehničar (Tehnička škola Sisak).

Najuspješnija muška ekipa je Rukometni klub Moslavina iz Kutine, a ženska Odbojkaški klub Petrinja.

Najuspješniji trener protekle godine je Dražen Požar (RK Moslavina Kutina), Matija Luka Rafaj (Plivački klub Sisak Janaf) je najuspješniji sportaš Sisačko-moslavačke županije za 2015. godinu, dok je najuspješnija sportašica njegova klupska kolegica Ema Šarar.

Posebna nagrada najuspješnijim promicateljima Sisačko-moslavačke županije u svijetu uručena je plesnom paru Športskog akrobatskog rock&roll kluba MEGARock iz Petrinje, Ani Silaj i Alenu Mikiću.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 2. 2. 2016.