NAGRADE NAJBOLJIMA

U ponedjeljak, 10. listopada 2016. održana je svečana sjednica Nastavničkog vijeća Gimnazije Sisak, kojom se na prigodan način obilježio Dan škole i istaknulo najbolje rezultate tijekom protekle školske godine. Tom prigodom uručene su nagrade učenicima i mentorima koji su ostvarili plasman na državno natjecanje i na taj način promovirali rad, znanje i našu školu. Od učenika nagrade su uručene Matiji Ilišinoviću za plasman na državna natjecanja iz matematike i logike, Marinu Kosu za plasman na državno natjecanje iz filozofije, Mihovilu Miokoviću i Emi Bakrač za plasman na državnu smotru Lidrano, Tinu Sertiću za plasman na državno natjecanje iz matematike, te Lei Blažević, Ivi Trtanj, Luki Marinčiću, Filipu Kovjaniću, Luki Kovjaniću i Janu Basti, koji su ostvarili plasman na državno natjecanje iz prve pomoći. Nagrađene mentorice i mentori učenika su prof. Vesna Petračić, prof. Jasminka Sedić, prof. Vesna Rogulja Mart, prof. Dragan Milojević i prof. Marina Kasa.

Čestitamo nagrađenima i nadamo se izvrsnim rezultatima i ove školske godine!

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 11. 10. 2016.