GODIŠNJA SKUPŠTINA KLUBA MLADIH CRVENOG KRIŽA GIMNAZIJE SISAK

U srijedu je Klub mladih Crvenog križa Gimnazije Sisak održao svoju godišnju skupštinu na kojoj se, uz prezentaciju aktivnosti održanih tijekom protekle školske godine, dogovaralo o programu aktivnosti za ovu školsku godinu, te izabralo novu predsjednicu kluba. Članovi kluba su dobili informacije i upute vezane uz volontiranje mladih, te o načinu provedbe aktivnosti. Uz zahvalu Lei Blažević, koja je uspješno predstavljala klub mladih tijekom prošle godine, čestitamo Sunčani Milić, novoj predsjednici i želimo joj puno uspjeha u radu. Klub mladih Crvenog križa Gimnazije Sisak trenutno broji 44 člana koji sudjeluju u brojnim humanitarnim akcijama, edukativnim radionicama, projektima i akcijama u lokalnoj zajednici. Koordinatorica za Crveni križ u Gimnaziji Sisak je prof. Marina Kasa, kojoj se možete javiti ako se želite uključiti u rad kluba. Svi ste dobrodošli!

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 14. 10. 2016.