Gradsko srebro za naše košarkašice

19. studenog 2017. godine u ŠD Brezovica održano je gradsko natjecanje u košarci za djevojke sisačkih srednjih škola. Na natjecanju je sudjelovalo 5 ekipa među kojima se našla i Gimnazija.

Djevojke su dvjema pobjeđenim utakmicama u svojoj grupi protiv Strukovne i Tehničke škole izborile nastup u finalu gdje su snage odmjerile sa košarkašicama iz Viktorovca. Naime, Viktorovčanke su prošle godine uspjele izboriti nastup na državnom natjecanju pa je njihova pobjeda bila i više nego očekivana. No, naše nisu posustale i finalnu utakmicu odigrale su jednako energično kao i sve ostale. Krajnji rezultat bio je 19:36 u korist Viktorovca te su tako naše košarkašice osvojile drugo mjesto i plasirale se na županijsku razinu.

Želimo im puno sreće i uspjeha u daljnjem natjecanju!

Marita Čatić, IPL

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 20. 11. 2017.