Rukomet - djevojke i mladići

U sportskoj dvorani Brezovica, dana 28. studenoga 2017. održano je školsko natjecanje u ženskom rukometu. Sudjelovale su djevojke iz triju sisačkih škola. Djevojke iz Tehničke škole pobijedile su djevojke iz Ekonomske škole rezultatom 11:7, Gimnazijalke su porazile Ekonomistice sa završnim rezultatom 12:6, a Tehničarke 13:9.

Konačni poredak ekipa izgleda ovako:

1. Gimnazijalac, Gimnazija Sisak
  2. Tehničar, Tehnička škola Sisak
  3. Ekonomist, Ekonomska škola Sisak

Dana 7. prosinca 2017. održalo se školsko natjecanje u muškom rukometu u Sportskoj dvorani Brezovica. Sudjelovalo je pet školskih sportskih društava. Unutar skupine A za prolazak dalje borili su se mladići iz ŠSD IOŠ, ŠSD Majstor i ŠSD Gimnazijalac. U skupini izravan prolaz dalje osigurali su Gimnazijalci s dvije pobijede (Gimnazijalac-IOŠ 16:10, Majstor-Gimnazijalac 8:20), a tekma izmedu ŠSD IOŠ i ŠSD Majstor završila je 18:6 u korist Industrijsko-obrtničke škole. U skupini B Tehničari su odnijeli pobjedu u neizvjesnoj utakmici protiv Ekonomista 19:6. U susteru za 3. mjesto Ekonomisti su izgubili 20:8 od ŠSD IOŠ, a 1. mjesto nakon dinamične i napete utakmice odnijeli su Tehničari koji su Gimnazijalce pobijedili 18:17.

Konačan poredak ekipa:

1. ŠSD Tehničar, Tehnička škola Sisak
  2. ŠSD Gimnazijalac, Gimnazija Sisak
  3. ŠSD IOŠ, Industrijsko-obrtnička škola
  4. ŠSD Ekonomist, Ekonomska škola Sisak
  5. ŠSD Majstor, Strukovna škola Sisak cvv

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 28. 12. 2017.