Promocija studija medicinske biokemije u srednjim školama

Pozdrav svima!

Ako vas je ikada zanimalo tko stoji iza kompliciranih nalaza punih kratica i brojeva koje dobijete od svojeg liječnika, ili se pak prilikom odabira fakulteta premišljate između medicine i nekih prirodoslovnih znanosti te želite svoj rad i znanje usmjeriti ka pomaganju ljudima, vrijeme je da saznate tko su medicinski biokemičari.

Mi smo studenti medicinske biokemije i pripremili smo za vas jedno ugodno kratko predavanje u kojem ćemo Vam predstaviti naš studij, zanimanje i što vas sve čeka u budućnosti ukoliko odlučite postati naši kolege.

Odvojite sat vremena jedne subote i saznajte zašto je medicinska biokemija vaše moguće rješenje ukoliko volite biologiju, a opet ne privlači vas proučavanje evolucije ili ne želite secirati žabe; ili ako volite kemiju, ali ne znate jesu li elektrokemijski članci nešto čime se želite baviti do kraja života. Ako ste se pronašli u nekom od ovih opisa, upoznajte se sa strukom medicinskih biokemičara i njenim brojnim mogućnostima te shvatite zašto baš ona čini savršen spoj između kemije i medicine kao i klinike i znanosti.

Ukoliko niste sigurni gdje nakon srednje ili već znate da je medicinska biokemija vaš put, ili vas pak samo zanima kako izgleda dan jednog medicinskog biokemičara, pridružite nam se na zoom sastanku u subotu i pripremite kavu, dobro volju i sva pitanja.

Veselimo se zajedničkom druženju te ako smo vas zainteresirali ispunite google obrazac u kojem ćete nam ostaviti svoj mail na kojem vas čekaju sve dodatne informacije. Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja, slobodno nam se javite na mail: cpsa.med.biochem@gmail.com.

Vidimo se!

Poveznica na google obrazac za prijavu sudjelovanja pojedinog učenika::  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScV6QAgN20NuM8BdBnwI-2sIDIMAfGQMlYCt2uGr_xxksvClA/viewform

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 7. 2. 2022.