DEBATNI KLUB GIMNAZIJE SISAK DOBITNIK NAGRADE SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

Povodom Dana Sisačko-moslavačke županije, u ponedjeljak, 11. lipnja 2018. godine, održana je u Domu INA Rafinerija nafte u Sisku Svečana sjednica Županijske skupštine, kojom se obilježilo 25 godina postojanja Sisačko-moslavačke županije.

Uz brojne goste i uzvanike koji su se obratili prisutnima i osvrt na 25 godina postojanja Sisačko-moslavačke županije, ovom prigodom su dodijeljene i nagrade i priznanja Sisačko-moslavačke županije za postignuća u protekloj godini.

Nagradu za doprinos ugledu i promociji Sisačko-moslavačke županije dobili su Lječilište Topusko, Vera Zaloker, Udruženje obrtnika Sisak, Josip Kovač Đoni, Debatni klub Gimnazije Sisak i profesorica Marina Kasa. Nagradu SMŽ za iznimna postignuća u jednogodišnjem razdoblju primili su Ljiljana Slunjski, Luka Plemenčić i Antun Pirc.
Nagradu Sisačko-moslavačke županije za životno djelo primio je ugledni publicist, novinar, scenarist i režiser, radijski i televizijski djelatnik, vrijedni kroničar Moslavine i Sisačko-moslavačke županije Dragutin Pasarić.

Nagradu su, u ime Debatnog kluba Gimnazije Sisak, primili maturanti Sunčana Milić, Ivan Milutinović i Denis Ibrišević, koji su tijekom svog gimnazijskog obrazovanja, dali izniman doprinos radu i postignućima debatnog kluba i na ovaj način se oprostili od srednjoškolske debate.

Čestitamo našim učenicima i profesorici Marini Kasa i želimo puno uspjeha novim generacijama debatanata!

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 14. 6. 2018.

E-škola