Volonterski klub VoGSi

Advent u Gimnaziji Sisak

Volonterski klub VoGSi je 2. i 3. prosinca 2022. održao akciju uređivanja prostorija škole kako bi učenicima i zaposlenicima pružili što veseliji i ugodniji boravak za vrijeme nadolazećih blagdana.

Glavni kreator naše blagdanske čarolije je prof. Ajla Velić koja se pobrinula da svi volonteri i nastavnici budu uključeni u proces ukrašavanja škole. Izrađivale su se pahuljice koje će kasnije visiti sa stropa hodnika, dizajnirali su se razni božićni ukrasi, te se okitio prostor od prizemlja do drugog kata škole svim raspoloživim lampicama. Uz prigodne božićne pjesme i puno smijeha, na svakom koraku mogao se osjetiti sam duh Božića koji je prevladavao akcijom.

Želimo Vam svima sve najbolje povodom nadolazećih blagdana i zasluženo se odmorite!

Više slika možete pronaći u foto galeriji na linku http://gimnazija-sisak.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=51

"Volonterska akcija provedena je kao dio projekata „Volonterska mreža“ i „Volonterski centar“ u kojima je škola partner Agenciji lokalne demokracije Sisak. Projekte sufinanciraju Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike i Grad Sisak."

objavio: Andrea Ostojić   datum: 12. 12. 2022.