Akcija povodom Dana volontera

Članovi Likovnog kluba školske zadruge Gimsi i školskog volonterskog kluba Vogsi: Maks Hajneman, Karla Korečić, Luka Surko, Laura Gorenak i Lucija Hrenar pomagali su jučer u postavljanju izložbe fotografija o volontiranju u Gradskom muzeju Sisak. Akciju je organizirala Agencija lokalne demokracije Sisak povodom Dana volontera koji se svake godine obilježava na današnji dan, 5. prosinca

Vidi pod "opširnije":

Istim povodom Gimsići i Vogsići zadnjih nekoliko tjedana izrađuju božićne ukrase i pripremaju likovne materijale za kreativnu radionicu koja će se održati 20.12. u 13,30 u Domu umirovljenika Sisak. Tamo će se družiti sa svojim starijim prijateljima, korisnicima Doma, s kojima je naša škola provodila nekoliko dvogodišnjih projekata, također u suradnji s ALD-om. Više o tome uskoro.

Čestitamo svima Dan volontera, uz poziv na otvorenje izložbe fotografija volonterskih programa s područja Sisačko-moslavačke županije, gdje će se održati prigodan program i dodjela volonterskih nagrada Grada Siska večeras u 18:00 sati u Gradskom Muzeju Sisak.

Tekst: M.M.                                                                                                                                                                  Fotografije: ALD Sisak  (20+) Facebook

objavio: Marijana Milas   datum: 5. 12. 2023.