12. Simpozij školskog sporta i "Ponos SMŽ-a"

Na 12. Simpoziju školskog sporta održanom na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu uručena su i priznanja najuspješnijim učenicima i mentorima u edukativnim programima školskog sporta ( Intervju s olimpijcem i Igram, pišem, lajkam novinarima). Gimnaziju Sisak predstavljala je Ema Dolić koja je osvojila drugo mjesto u programu IPL novinara. Ema je učenica 3. razreda , a njen mentor bio je Igor Božičević, prof..
I SMŽ je prepoznala ovo postignuće pa je navedeni dvojac primio priznanja i na svečanosti „Ponos SMŽ”. Prepuni Dom INA rafinerije dugačkim pljeskom nagradio je naše predstavnike.
U HŠSS smo doznali da su izuzetno zadovoljni Eminim napretkom i sjajnim fotografijama i člancima kojima bilježi zanimljive trenutke sa sportskih terena.
Čestitamo Emi na ovim priznanjima i poželimo joj još puno uspjeha u vremenu koje dolazi.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 22. 12. 2023.