Međuškolski projekt " Spaß mit Deutsch": SŠ Viktorovac u posjeti Modernim Germanistima

MG su  ugostili učenike SŠ Viktorovac i njihovu profesoricu njemačkog jezika Marinu Milunić 29. siječnja 2024. i time nastavili realizaciju međuškolskog projekta " Spaß mit Deutsch ".

MG su za naše goste pripremili prigodan program. Učenice Gita Čulig i Petra Plavec osmislile su izvrstan igrokaz na njemačkom, učenici Magdalena Milošić i Danijel Šimičić organizirali su razgled škole na njemačkom i pri tome pokazali izvrsnost u govorenju i na kraju organizirali su nezaobilazni "Winterfluchtraum" kojeg su izvrsno na njemačkom vodile učenice Lea Gnjatović i Barbara Pernar. Učionicu su prigodno ukrasili, a gosti su se, rješavajući zagonetke i tražeći tragove, uspješno snalazili u njemačkom vokabularu te pronašli " ključ za izlaz " iz učionice.

Nakon Fluchtraum-a gostima su uručili prigodne zahvalnice i simbolične nagrade za sudjelovanje, a zatim je uslijedilo zajedničko druženje i razmjena školskih iskustava.

Ostale slike možete pogledati pod opširnije.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 30. 1. 2024.