Moderne Germanisten u posjeti Ekonomskoj školi Sisak ("Projekt Spaß mit Deutsch")

MG su u sklopu međuškolskog projekta "Spaß mit Deutsch" sa svojom profesoricom njemačkog jezika M. Šehović Bogdanović gostovali u Ekonomskoj školi Sisak 25.ožujka 2024. Ugostile su ih učenice 4.b. razreda i njihova profesorica njemačkog jezika Sonja Šimek Cvitković. Učenici su nam predstavili svoju školu i njihove aktivnosti u Erasmus projektima na njemačkom jeziku te pripremili radionicu "Vježbenička tvrtka" koju su naši MG uz asistenciju maturantica uspješno odradili i sa zanimanjem uronili u njima novi svijet ekonomije, osmišljavajući, oblikujući i predstavljajući vlastiti inovativni proizvod, uspješno pri tome kombinirajući njemački, ekonomiju i zabavu.

Ostale slike pod opširnije.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 28. 3. 2024.