ODRŽAN DRUGI ZOOM SASTANAK U SKLOPU ETWINNING PROJEKTA WATER AS A SOURCE OF LIFE

U srijedu 27.03.2024. naši su učenici sudjelovali u Zoom sastanku u sklopu eTwinning projekta koji je u našoj školi započeo u rujnu 2023. Na ovom sastanku prvo smo igrali kviz kahoot koji je uključivao znanja o određivanju parametara iz vode. U kvizu su naši gimnazijalci pokazali zavidno znanje i zamalo osvojili prvo mjesto, ali je u zadnjem krugu pobjedu odnijela Francuska, a naši su učenici osvojili drugo mjesto. Zatim smo prezentirali naš vodeni izazov. Učenici su tijekom dva mjeseca morali smisliti načine kako uštediti vodu u svom kućanstvu, te potaknuti i ukućane da ju štede. Sve što su napravili su morali i dokumentirati i te smo materijale pokazali našim partnerima. Na kraju smo se dogovorili o daljnjim zadacima.

Na Zoom sastanku sudjelovalo je 60ak učenika i 7 nastavnika iz Litve, Francuske, Rumunjske, Grčke, Turske i Sjeverne Makedonije.

Video prilog o sastanu možete pogledati na:

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 4. 4. 2024.