Natječaji i ponude

Obavijest o odabiru i predstavljanju ponuda za organizaciju višednevne izvanučionićke nastave u Italiju (Gardaland 2023.) - broj poziva 3/2023.

Povjerenstvo za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u Italiju (Gardaland 2023.) održalo je sastanak 28.2.2023. u 19.30 na kojem su razmotrene pristigle ponude.

Na Javni poziv za organizaciju navedene izvanučioničke nastave koji je objavljen 17.2.2023. na mrežnim stranicama Gimnazije Sisak pristigle su 2 ponude od sljedećih turističkih agencija:

1. SPEKTAR PUTOVANJA- Zagreb
2. SPERANZA- Zagreb

Nakon pročitanih ponuda agencija utvrđeno je da obje udovoljavaju zahtjevima Javnog poziva, te je povjerenstvo jednoglasno prihvatilo da se obje agencije pozovu na roditeljski sastanak, na kojem će se predstaviti sa svojim programima.

Predstavljanje agencija će se održati 7.3.2023. u 19:40 u prostoru škole u Rimskoj ulici broj 28 u Sisku.

Budući da se radi o velikoj grupi učenika, roditelji će biti podijeljeni u dvije učionice.

Agencije će se izmjenjivati sa svojim predstavljanjem i programom, a svaka će imati oko 10 minuta za predstavljanje.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 1. 3. 2023.