Obavijest o otvaranju ponuda za organizaciju izvaučioničke nastave_srednja Dalmacija - 5/2022

Na Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (5/2022.) objavljen 2. svibnja 2022. na mrežnim stranicama Gimnazije Sisak javile su se dvije turističke agencije:

1. Turistička agencija Eklata d.o.o.
  2. Turistička agencija Speranza

Razmatranje pristiglih ponuda održalo se u Školi 16. svibnja 2022. u 19.15. Nakon razmatranja ponuda Povjerenstvo je odlučilo da obje agencije zadovoljavaju uvjete navedene u Javnom pozivu.

Sukladno tome obje se agencije pozivaju da u ponedjeljak 23. svibnja 2022. u 19.15 sati predstave svoju ponudu roditeljima u prostoru Gimnazije Sisak, Rimska 28, Sisak.

Predstavljanje će se odvijati abecednim redom.

Svaka će agencija imati 10 minuta za predstavljanje svoga programa.

Zbog nedostatka prostora roditelji će biti podijeljeni u nekoliko učionica; predstavnik agencije u jednoj će učionici predstavljati program putovanja, a u ostalim će ga učionicama roditelji pratiti putem zoom aplikacije.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 17. 5. 2022.

E-škola