Volonterski klub VoGSi

VoGSi nastavlja uređivati i 2.kat !!

Volonterski klub Gimnazije Sisak, VoGSi, završio je volontersku akciju uređivanja drugog kata privremenog smještaja naše škole.

U protekla tri tjedna drugi je kat Gimnazije dobio novo ruho. Motivirani pozitivnim reakcijama na prošlu akciju, naši su se vrijedni volonteri, pod vodstvom profesorice Ostojić, odlučili na pothvat uređivanja ostataka prostora, na kojem se nalaze 3. i 4. razredi.

Volonterska akcija, kao i prošli put, odvijala se u etapama. Prvi dio akcije, ocrtavanje dijagrama i motiva na zidove, odrađeni su u dvije subote, 5. i 12. veljače. Bojanje zidova došlo je na red tjedan dana kasnije 19. veljače, a dodavanje završnih detalja i službeni završetak akcije, simbolično su održani 21. veljače na drugu obljetnicu osnivanja Volonterskog kluba. Smijeha i zabave, kao i inače, nije nedostajalo.

Svim učenicima želimo lijep i ugodan boravak u novouređenom prostoru, a našim volonterima još puno uspješnih volonterskih akcija.

Vijest o akciji također je objavljena i na portalu sisakportal:  https://sisakportal.hr/sisak/gimnazijalci-uredili-hodnik-svoje-skole-2/

Autor teksta: Jurica Posilović, 4.e

Volonterska akcije provedena kao dio projekata „Volonterska mreža“ i „Volonterski centar“ u kojima je škola partner Agenciji lokalne demokracije Sisak. Projekte sufinanciraju Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike i Grad Sisak.

objavio: Andrea Ostojić   datum: 25. 2. 2022.